Lyrica

Siteleriniz İçin
Eşsiz Şarkı Sözleri
Scripti.

Sonraki

Lyrica Hakkında

Lyrica; titizlikle, acele etmeden, siteleriniz için her şeyin en iyisi düşünülerek tasarlandı ve aşk ile kodlandı.

Tamamen Duyarlı

Lyrica'nın eşsiz tasarımı gözlere şenlik vermek için sitenize nereden erişildiği ile ilgilenmez. Tüm çözünürlüklere uyum sağlar ve kullanıcılarınıza yaşatacağınız deneyimin eksik kalmasına izin vermez.

Ek Özellikler

Lyrica, onu öne çıkaran ve başka hiç bir yerde bulamayacağınız şarkı ya da şarkıcıyı Spotify'da bulma veya YouTube'da arama gibi bir çok ekstra özelliğe sahip.

Benzersiz Tasarım

İnternet sitelerinizin nasıl göründüğü tüm kullanıcılar için büyük ve yeri doldurulamaz bir ölçüttür. Lyrica, sahip olduğu benzersiz tasarımı ile hem size hem de kullanıcılarınıza eşsiz bir deneyim yaratmak için hazırlandı.

Düzenli Kodlar

Bir projenin sürdürülebilir olmasının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. İşte tam da bu nedenle Lyrica üzerinde yapmak isteyeceğiniz değişikleri ve geliştirmeleri göz önünde bulundurarak sistemimizi büyük bir titizlik ile kodladık.

Özelleştirme Özgürlüğü

İddia ediyoruz, Lyrica ile oluşturacağınız her site kendine özgü olacak. Sistem üzerinde gerçekleştirebileceğiniz özelleştirmeler ile özel olarak oluşturacağınız site dışında yeni menüler ve kullanıcı sayfaları da oluşturmanız mümkün.

Lisans Hediyeleri

İnternet sitenizi Lyrica ile oluşturmaya karar verdiğinizde size yalnızca Lyrica'yı satmıyoruz. Tercih edeceğiniz pakete göre ücretsiz kurulum ve ücretsiz teknik destek hediye ediyoruz.

Kurulum Süreci

Lisans Alımı

Lyrica'yı sitenizde kullanabilmek için öncelikle kendinize bir lisans satın almanız gerekmektedir. Bu konu ile ilgili detayları 'Fiyatlandırma' ve 'Satın Alma' kısmından öğrenebilirsiniz. Eğer halihazırda bir lisansınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin

Kuruluma Hazırlık

Kurulum gerçekleştirilmeden önce tarafınıza sistemin kullanılacağı alan adına özel bir lisans anahtarı ile birlikte alan adınıza lisanslanmış sıfır kurulum dosyaları, satış sözleşmesi ve dokümantasyon iletilir.

Kurulum

Lyrica'nın kurulumu 'Üretici Kurulumu' ve 'Kullanıcı Kurulumu' olmak üzere 2 farklı şekilde yapılabilmektedir. Üretici Kurulumu için tarafımıza sunucu bilgileri iletilmelidir. Kullanıcı kurulumu ise dokümantasyonda detaylı olarak anlatılmıştır.

Yayın Hayatı

Buraya kadar anlatılan 3 adım başarıyla tamamlandıktan sonra geriye yalnızca sitenizin ayalarını dilediğiniz biçimde yapılandırmanız kalır. Sitenizin ayarlarını yapılandırdıktan sonra yayın hayatınıza başlamaya ve kullanıcılarınıza kavuşmaya hazırsınız demektir.

Anlatılanlar yeterli gelmedi mi? Dokümantasyonu inceleyin.
App Screenshots

Satın Alma Seçenekleri

Lyrica Şarkı Sözleri Scripti'nin satışı 2 farklı lisans altında yapılmaktadır.

¹ Tekil Lisans kullanan siteler için fonksiyon dosyası şifreli halde teslim edilmektedir.
² Sınırsız Lisans için ücretsiz kurulum hakkı 5 adet ile sınırlıdır.
³ Sınırsız Lisans kullanan siteler için fonksiyon dosyası şifresiz halde teslim edilmektedir.

Tekil Lisans

TL49

tek sefer

  • 1 Kullanım Hakkı
  • 3 Ay Teknik Destek
  • Ücretsiz Kurulum
  • Kısıtlı Erişim¹
Sipariş Ver

Sınırsız Lisans

TL149

tek sefer

  • Sınırsız Kullanım Hakkı
  • 1 Yıl Teknik Destek
  • Ücretsiz Kurulum²
  • Sınırsız Erişim³
Sipariş Ver

İletişim